Březen 2012

Moje první cross skoky

31. března 2012 v 19:42 | jaaponik |  Jezdecký deník ♥
Moje první cross skoky na Bellevue :)

ráno jsme přišli vykydali a šli jsme jezdit :) jeli jsme já -bellevue, Radek -rarašek, Lenička frešík a šáruš -dájenka .... Jeli jsme do takovýho kopce v lese strašně foukalo holky se báli že na nás něco spadne oni ttiž zažili že cválali a za nima padali stomy ... no v lese jsme poklusávali .......... vrátili jsme se do parku a tam jsme každý nacválal na každou ruku :) první skákali holky a já se koukala ... potom radek řekl at z klusu skočím stříšku .. tak jsem skočila ale vypadalo to tak že jsem jen belvinku navedla ... a seděla jak brambora ale druhý skok to bylo dobrý držela jsme se a pomohla belvince aby jí po doskoku nebolelo v zádech potomjsem šla za Leničkou ...... a tam jsem zase krokovala .... potom radek řekl at skočím plotek .. tak jsme skočila ale to bylo špatně ...... málo jsme se rozjela ..... ale od holek jsem se dozvěděla že mám skákání v krvy .. že jsem skákala jak kdybych už někdy skákala crosy že jsme povolila otěže v crossu :) :) :)
Potom, jsme přijeli a tam byl zubař ... tak šla aji belvinka on jí dal nějaký sedativa ona spinkala na půl :)
.... :) vše proběhlo dobře šáruš měla zoubek od baffunky :)
TOTO JE ŠÁRUŠ A BELVINKA CROSS :)
§a takhle ona skáče :)

Moje první skoky :)

9. března 2012 v 18:31 | jaaponik |  Jezdecký deník ♥
Ve středu 7.3 2012 :) jsem si poprvé skočila svojí první překážku na koni ... Bellevue a skok se jmenoval křížek :)
přišla jsem o čtvrt na 2 a začala dávat seno Radek mi řekl že mám co vyjdou nasedlat za 20 min. sl. Fregatu tak jsem mezi tím čistila koně a o půl jsme začala chystat fragatu .. :) šla jsem na jízdárnu na fragatě .. :D a krokovala jí a koukala jak všichni skáčou :) potom jak už končili se skákáním tak jsem začala poklusávat a procvičovat Fragatu :) . Simča řekla že mám si s ní vyměnit koně a ona že budee skákat na fregatě a já mám vykrokovat Raracha ...... Jak jsme přišli tak jsme šli z leničkou do klubovny ona tam byla dýl a já jsme mezi tím šla čistit belvinku :) tak jsem jí nachystala Lenička řekla že už mám sedlat tak jsem jí nasedlala a šla jsem sní na dvůr tam jsem nasedla a šli jsme na jízdárnu ...... :) já měla Belvinku ,Lenička -baffu a Simča Bataliona :) tak jsme je tak protahovali jezdili jsme řady s kavalet a potom radek zavelel že mám jít takový jedny kavalety tak jsme tam jezdili přes kavalety :) a potom řekl simče at jdeme kavalety a křížek tak simča šla jako první , lenička druhá a já jako třetí .. simča odskočila lenička skočila taky :) ... a tet já projela jsme kavalety udělala otočku a najížděla na skok srdíčko mi bušelo ale věděla jsem že belvinkia je skušená tak jsem ji nějak nerušila a myslela jen na jedno ramena dozadu koukat před sebe a ruce vklidu.... :) odskok byl nádherny a doskok taky myslela jsem že když někdo poprvé skáče že lítá ze sedla a já kupodivu jsem neletěla protože se držím kolenama :D po doskoku jsem si nahlas vykřikla wooow :) tak jsem to potom skusila na druhou a tyk to šlo eště líp ale už bohužel bez woow :)

toto nejsem já ale Mira :) na Belvince :) ale takhle nějak jsme skočili ale křížek :D

WAR HORSE- VÁLEČNÝ KŮŇ

4. března 2012 v 15:05 | jaaponik |  Všechno možné

WAR HORSE - VÁLEČNÝ KŮŇ

WAR HORSE JE FILM OD STEVEN SPIELBERG
Působivý příběh mladého chlapce jménem Albert a jeho milovaného koně Joeyho se odehrává na samém počátku první světové války. Joey je Albertovým otcem prodán britské jízdě a následně poslán na frontu, kde začíná jeho pozoruhodná pouť na pozadí velké války. Navzdory překážkám , kterým je na každém kroku nucen čelit, Joey ovlivňuje a mění životy všech, se kterými se na své pouti setká. Albert, který na svého přítele nedokáže zapomenout, opouští domov a vydává se na francouzská válečná pole, aby zde svého koně našel a přivedl ho zpátky domů.
Velitel slíbí alberovi že mu joeyho vrátí ale bohužel v bitvě umře .....
foto z premiery ...
::)) uvod..
hlavní foto